GIRLS' SOCCER

RECENT RESULTS

DateTimeGame
09/16/2019Narraguagus , Deer Isle-Stonington
09/16/20195 p.m.Central Aroostook at Fort Fairfield
09/16/20194 p.m.Dexter at Orono
09/16/20194 p.m.Easton at Washburn
09/16/20194 p.m.Ellsworth at Old Town
09/16/20193:30 p.m.Foxcroft Academy at MCI
09/16/20194 p.m.George Stevens at Bucksport
09/16/20193 p.m.Greenville at Searsport
09/16/20196 p.m.John Bapst at Hermon
09/16/20194 p.m.Penquis Valley at Schenck/Stearns
09/16/20194 p.m.Piscataquis at Central
09/16/20194 p.m.Southern Aroostook at Hodgdon
09/16/20194 p.m.Sumner at Lee Academy
09/14/2019Noble 2, Biddeford 0
09/14/2019Calais 4, Deer Isle-Stonington 1
09/14/2019Monmouth Academy 4, Carrabec 0Details
09/14/2019Foxcroft Academy 1, Caribou 1
09/14/2019Waynflete 5, Fryeburg Academy 2Details
09/14/2019Gray-New Gloucester 3, Poland 0Details
09/14/2019Yarmouth 7, Greely 2Details
09/14/201910 a.m.Hall-Dale at Lisbon
09/14/2019Houlton 9, George Stevens 1
09/14/2019Lincoln Academy 15, Oceanside 0
09/14/2019Madison 6, Dirigo 0Details
09/14/2019Bonny Eagle 9, Massabesic 1Details
09/14/2019Camden Hills 6, Messalonskee 1
09/14/20194 p.m.Mountain Valley at Boothbay
09/14/2019North Yarmouth Academy 2, Sacopee Valley 2, 2OTDetails
09/14/2019Mt. Desert Island 7, Old Town 0
09/14/2019Orono 2, Washington Academy 0
09/14/20198:30 p.m.Pine Tree Academy at Valley
09/14/2019Presque Isle 2, John Bapst 1
09/14/2019Sanford 6, Westbrook 0
09/14/2019Schenck/Stearns 2, Greenville 1
09/14/2019Telstar 1, Spruce Mountain 1, 2OTDetails
09/14/2019Traip Academy 3, Wells 2Details
09/14/2019Rangeley 6, Vinalhaven/North Haven 0
09/14/2019Mt. Abram 4, Wiscasset 0Details
09/14/2019Wisdom 4, Washburn 2
09/13/2019Wisdom 6, Easton 0
09/13/2019Medomak Valley 5, Belfast 1
09/13/2019Central 4, Bucksport 0
09/13/2019Cheverus 1, Marshwood 0Details
09/13/2019Southern Aroostook 11, East Grand 0
09/13/2019Edward Little 6, Cony 0Details
09/13/2019Falmouth 2, Gorham 1Details
09/13/2019Freeport 4, Lake Region 1Details
09/13/2019Gardiner 4, Nokomis 3Details
09/13/2019Brunswick 1, Hampden Academy 0Details
09/13/2019Bangor 2, Lewiston 0
09/13/2019Maranacook 2, Waterville 1, 2OTDetails
09/13/2019Mattanawcook Academy 4, Lee Academy 1
09/13/2019Morse 3, Leavitt 1Details
09/13/2019Erskine Academy 4, Mt. View 3Details
09/13/2019St. Dominic 1, Old Orchard Beach 0Details
09/13/2019Mt. Ararat 8, Oxford Hills 2
09/13/2019Sumner 2, Searsport 1
09/13/2019Scarborough 1, Thornton Academy 0Details
09/13/2019Rangeley 6, Vinalhaven/North Haven 0
09/13/2019Calais 7, Woodland 0
09/12/2019Madison 1, Boothbay 0
09/12/2019Winslow 3, Brewer 1Details
09/12/2019Buckfield 7, Dirigo 0Details
09/12/2019Fort Fairfield 4, Easton 0
09/12/2019Fort Kent 4, Presque Isle 1
09/12/2019Greenville 7, Penquis Valley 0
09/12/2019Kennebunk 2, Deering 0Details
09/12/2019Carrabec 2, Lisbon 1Details
09/12/2019Madawaska 3, Van Buren 0
09/12/2019MCI 2, Skowhegan 1
09/12/2019Monmouth Academy 6, Wiscasset 0
09/12/2019Mt. Abram 4, Telstar 4
09/12/2019North Yarmouth Academy 5, Poland 1Details
09/12/2019Portland 2, Windham 2, 2OTDetails
09/12/2019Oak Hill 2, Spruce Mountain 0
09/12/2019Traip Academy 1, Waynflete 0Details
09/12/2019Temple Academy 7, Valley 0Details
09/12/2019Winthrop 7, Mountain Valley 1Details
09/12/2019York 3, Greely 1
09/11/2019Bucksport 3, Dexter 2
09/11/2019Calais 10, Narraguagus 2
09/11/2019Mt. Desert Island 9, George Stevens 0
09/11/2019Hermon 1, Ellsworth 0
09/11/2019John Bapst 4, Foxcroft Academy 3
09/11/2019Lincoln Academy 3, Morse 1
09/11/2019Penobscot Valley 4, Piscataquis 0
09/11/2019Scarborough 11, Biddeford 0
09/11/2019Schenck/Stearns 10, Mattanawcook Academy 1
09/11/2019Shead 1, Woodland 0
09/11/2019Sumner 4, Deer Isle-Stonington 1
09/10/2019Messalonskee 3, Bangor 2Details
09/10/2019Mt. View 2, Belfast 1Details
09/10/2019Bonny Eagle 6, Sanford 0Details
09/10/2019Brunswick 3, Mt. Ararat 1Details
09/10/2019Buckfield 11, Boothbay 0Details
09/10/2019Camden Hills 9, Brewer 0
09/10/2019Yarmouth 2, Cape Elizabeth 1Details
09/10/2019Hall-Dale 2, Carrabec 0Details
09/10/2019Central Aroostook 10, Southern Aroostook 0
09/10/2019Hampden Academy 6, Cony 0
09/10/2019Noble 3, Deering 0Details
09/10/2019Erskine Academy 7, Gardiner 0
09/10/2019Falmouth 6, Massabesic 1Details
09/10/2019Fort Kent 10, Madawaska 1
09/10/2019Sacopee Valley 3, Fryeburg Academy 1Details
09/10/2019Gray-New Gloucester 2, Lake Region 0
09/10/2019Freeport 6, Greely 2Details
09/10/2019Fort Fairfield 2, Hodgdon 1
09/10/2019MCI 11, Lawrence 0
09/10/2019Winthrop 5, Madison 2Details
09/10/2019Wisdom 6, Maine School of Science and Math 0
09/10/2019Gorham 5, Marshwood 2Details
09/10/2019Mountain Valley 1, Spruce Mountain 0Details
09/10/2019Waterville 7, Nokomis 1Details
09/10/2019Mt. Abram 2, Oak Hill 1Details
09/10/2019Medomak Valley 6, Oceanside 0
09/10/2019Lewiston 2, Oxford Hills 1, 2OTDetails
09/10/2019Presque Isle 1, Caribou 0
09/10/2019Richmond 11, Temple Academy 2Details
09/10/2019Mt. Blue 4, Skowhegan 1Details
09/10/2019North Yarmouth Academy 5, St. Dominic 1Details
09/10/2019Monmouth Academy 11, Telstar 0Details
09/10/2019Rangeley 8, Valley 0Details
09/10/2019Easton 2, Van Buren 0
09/10/2019Windham 3, South Portland 0Details
09/10/2019Winslow 3, Maranacook 3Details
09/10/2019Lisbon 10, Wiscasset 1Details
09/09/2019Cheverus 1, Portland 0
09/09/2019Searsport 3, Deer Isle-Stonington 0
09/09/2019Ellsworth 3, George Stevens 0
09/09/2019Foxcroft Academy 4, Dexter 1
09/09/2019Hermon 5, Mt. Desert Island 1
09/09/2019Schenck/Stearns 12, Lee Academy 0
09/09/2019Houlton 11, Mattanawcook Academy 1
09/09/2019Washington Academy 7, Narraguagus 2
09/09/2019Wells 5, Old Orchard Beach 2Details
09/09/2019Orono 1, Old Town 1
09/09/2019Central 5, Penquis Valley 0
09/09/2019Greenville 4, Piscataquis 0
09/09/2019Wisdom 6, Washburn 1
09/09/2019Woodland 4, East Grand 0

UPCOMING GAMES

DateTimeGame
09/16/20195 p.m.Central Aroostook at Fort Fairfield
09/16/20194 p.m.Dexter at Orono
09/16/20194 p.m.Easton at Washburn
09/16/20194 p.m.Ellsworth at Old Town
09/16/20193:30 p.m.Foxcroft Academy at MCI
09/16/20194 p.m.George Stevens at Bucksport
09/16/20193 p.m.Greenville at Searsport
09/16/20196 p.m.John Bapst at Hermon
09/16/20194 p.m.Narraguagus at Deer Isle-Stonington
09/16/20194 p.m.Penquis Valley at Schenck/Stearns
09/16/20194 p.m.Piscataquis at Central
09/16/20194 p.m.Southern Aroostook at Hodgdon
09/16/20194 p.m.Sumner at Lee Academy
09/17/20195:30 p.m.Biddeford at Portland
09/17/20194 p.m.Boothbay at Oak Hill
09/17/20193:30 p.m.Brunswick at Edward Little
09/17/20194 p.m.Buckfield at Madison
09/17/20197 p.m.Caribou at Fort Kent
09/17/20197 p.m.Dirigo at Mountain Valley
09/17/20197 p.m.Erskine Academy at Lincoln Academy
09/17/20196 p.m.Freeport at Yarmouth
09/17/20196 p.m.Greely at Poland
09/17/20196 p.m.Hampden Academy at Bangor
09/17/20196 p.m.Kennebunk at Falmouth
09/17/20193:30 p.m.Lake Region at Fryeburg Academy
09/17/20193:30 p.m.Leavitt at Gardiner
09/17/20195:30 p.m.Marshwood at Deering
09/17/20194 p.m.Massabesic at Cheverus
09/17/20193:30 p.m.Morse at Medomak Valley
09/17/20194 p.m.Mt. Abram at Carrabec
09/17/20193:30 p.m.Mt. Ararat at Camden Hills
09/17/20193:30 p.m.Mt. Blue at Oxford Hills
09/17/20195 p.m.Mt. Desert Island at Brewer
09/17/20196 p.m.Mt. View at Lawrence
09/17/20196 p.m.Noble at Bonny Eagle
09/17/20193:30 p.m.Oceanside at Belfast
09/17/20194 p.m.Pine Tree Academy at Rangeley
09/17/20196 p.m.Scarborough at Westbrook
09/17/20197 p.m.Skowhegan at Lewiston
09/17/20196:30 p.m.South Portland at Thornton Academy
09/17/20196 p.m.Spruce Mountain at Wiscasset
09/17/201911 a.m.Temple at Vinalhaven/North Haven
09/17/20194 p.m.Van Buren at Wisdom
09/17/20196 p.m.Waynflete at Sacopee Valley
09/17/20196 p.m.Wells at Cape Elizabeth
09/17/20196:15 p.m.Windham at Sanford
09/17/20194 p.m.Winthrop at Telstar
09/17/20196 p.m.York at Gray-New Gloucester
09/18/20194 p.m.Bucksport at Sumner
09/18/20194 p.m.Central at Penobscot Valley
09/18/20193:30 p.m.Hermon at Nokomis
09/18/20197 p.m.Madawaska at Ashland
09/18/20194 p.m.Mt. Desert Island at John Bapst
09/18/20194 p.m.Narraguagus at Calais
09/18/20194 p.m.North Yarmouth Academy at Richmond
09/18/20194 p.m.Old Town at Foxcroft Academy
09/18/20193:30 p.m.Orono at Houlton
09/18/20194 p.m.Penquis Valley at Mattanawcook Academy
09/18/20194 p.m.Schenck/Stearns at Lee Academy
09/18/20194 p.m.Searsport at Dexter
09/18/20194 p.m.Traip Academy at Old Orchard Beach
09/18/20194 p.m.Washington Academy at George Stevens
09/18/20194 p.m.Woodland at Shead
09/19/20193:30 p.m.Bangor at Edward Little
09/19/20196 p.m.Bonny Eagle at Kennebunk
09/19/20193:30 p.m.Brewer at Skowhegan
09/19/20195:15 p.m.Camden Hills at Brunswick
09/19/20194 p.m.Carrabec at Spruce Mountain
09/19/20193:30 p.m.Cony at Oxford Hills
09/19/20196 p.m.Deering at Falmouth
09/19/20195 p.m.Fort Fairfield at Van Buren
09/19/20193:30 p.m.Gardiner at Waterville
09/19/20194 p.m.Gorham at Cheverus
09/19/20196 p.m.Hall-Dale at Mt. Abram
09/19/20194 p.m.Hodgdon at East Grand
09/19/20193:30 p.m.Katahdin at Southern Aroostook
09/19/20193:30 p.m.Lawrence at Belfast
09/19/20196:30 p.m.Lewiston at Messalonskee
09/19/20197 p.m.Maranacook at Morse
09/19/20195 p.m.Marshwood at Biddeford
09/19/20193:30 p.m.MCI at Erskine Academy
09/19/20193:30 p.m.Medomak Valley at Leavitt
09/19/20194 p.m.Mountain Valley at Buckfield
09/19/20194 p.m.Oak Hill at Dirigo
09/19/20193:30 p.m.Oceanside at Mt. View
09/19/20193:30 p.m.Pine Tree Academy at Temple
09/19/20197 p.m.Poland at Wells
09/19/20196:30 p.m.Portland at Thornton Academy
09/19/20196:30 p.m.Sanford at South Portland
09/19/20194 p.m.Telstar at Boothbay
09/19/20194 p.m.Valley at Richmond
09/19/20195 p.m.Washburn at Central Aroostook
09/19/20194:30 p.m.Westbrook at Noble
09/19/20197 p.m.Windham at Massabesic
09/19/20193:30 p.m.Winslow at Lincoln Academy
09/19/20194 p.m.Wiscasset at Winthrop
09/20/20197 p.m.Ashland at Easton
09/20/20194 p.m.Dexter at Central
09/20/20194 p.m.Fort Kent at Wisdom
09/20/20194 p.m.Freeport at York
09/20/20196 p.m.Fryeburg Academy at Greely
09/20/20194:15 p.m.Lake Region at Sacopee Valley
09/20/20194 p.m.Narraguagus at Woodland
09/20/20194 p.m.Old Orchard Beach at Waynflete
09/20/20193:30 p.m.Presque Isle at Nokomis
09/20/20194 p.m.Shead at East Grand
09/21/201911 a.m.Belfast at Old Town
09/21/201912 p.m.Biddeford at Massabesic
09/21/201910 a.m.Bonny Eagle at Marshwood
09/21/201912 p.m.Bucksport at Mattanawcook Academy
09/21/20191 p.m.Cape Elizabeth at Gray-New Gloucester
09/21/20197 p.m.Caribou at Brewer
09/21/201910 a.m.Cheverus at Kennebunk
09/21/201910 a.m.Cony at Oceanside
09/21/201912 p.m.Deer Isle-Stonington at Calais
09/21/20196 p.m.Erskine Academy at Maranacook
09/21/20192:30 p.m.George Stevens at Houlton
09/21/201910:30 a.m.Gorham at Deering
09/21/20191 p.m.Greenville at Penobscot Valley
09/21/20192 p.m.Katahdin at Van Buren
09/21/20196 p.m.Leavitt at Mt. Blue
09/21/20193 p.m.Lee Academy at Piscataquis
09/21/20191 p.m.Lewiston at Brunswick
09/21/20191 p.m.Lincoln Academy at Medomak Valley
09/21/201912 p.m.Maine School of Science and Math at Hodgdon
09/21/201911 a.m.MCI at Ellsworth
09/21/201911 a.m.Monmouth Academy at Hall-Dale
09/21/201912:30 p.m.Mt. Ararat at Morse
09/21/20199:30 a.m.Mt. View at John Bapst
09/21/201910 a.m.Noble at Windham
09/21/201912:30 p.m.Oxford Hills at Bangor
09/21/201912 p.m.Rangeley at North Yarmouth Academy
09/21/201912 p.m.South Portland at Scarborough
09/21/20194 p.m.Sumner at Searsport
09/21/201912 p.m.Thornton Academy at Sanford
09/21/201910 a.m.Traip Academy at St. Dominic
09/21/201911 a.m.Vinalhaven/North Haven at Richmond
09/21/201912 p.m.Washington Academy at Orono
09/21/201911 a.m.Waterville at Lawrence
09/21/201910:30 a.m.Westbrook at Portland
09/21/201911 a.m.Winslow at Messalonskee
09/23/20193:30 p.m.Boothbay at Wiscasset
09/23/20193:30 p.m.Buckfield at Oak Hill
09/23/20193:30 p.m.Dirigo at Telstar
09/23/20193:30 p.m.East Grand at Katahdin
09/23/20192 p.m.Hodgdon at Shead
09/23/20194 p.m.Houlton at Calais
09/23/20194 p.m.Lee Academy at Woodland
09/23/20193:30 p.m.Madison at Mountain Valley
09/23/20193:30 p.m.Morse at Gardiner
09/23/20194 p.m.Mt. Abram at Lisbon
09/23/20194 p.m.Narraguagus at Sumner
09/23/20194 p.m.North Yarmouth Academy at Old Orchard Beach
09/23/20194 p.m.Penobscot Valley at Penquis Valley
09/23/20194 p.m.Schenck/Stearns at Piscataquis
09/23/20193:30 p.m.Spruce Mountain at Hall-Dale
09/23/20194 p.m.Valley at Greenville
09/23/20194 p.m.Washington Academy at Deer Isle-Stonington
09/23/20194 p.m.Winthrop at Carrabec
09/24/20193:30 p.m.Bangor at Cony
09/24/20196 p.m.Biddeford at Gorham
09/24/20196 p.m.Brunswick at Hampden Academy
09/24/20196 p.m.Camden Hills at Mt. Blue
09/24/20194 p.m.Caribou at Mt. Desert Island
09/24/20194 p.m.Deering at Cheverus
09/24/20194 p.m.Dexter at Foxcroft Academy
09/24/20193:30 p.m.Erskine Academy at Leavitt
09/24/20195 p.m.Freeport at Cape Elizabeth
09/24/20196 p.m.George Stevens at Ellsworth
09/24/20196 p.m.Kennebunk at Windham
09/24/20193:30 p.m.Lewiston at Brewer
09/24/20193:30 p.m.Lincoln Academy at Waterville
09/24/20197 p.m.Maine School of Science and Math at Fort Fairfield
09/24/20193:30 p.m.Maranacook at MCI
09/24/20194 p.m.Marshwood at Westbrook
09/24/20196:30 p.m.Massabesic at Thornton Academy
09/24/20193:30 p.m.Medomak Valley at Mt. View
09/24/20193:30 p.m.Messalonskee at Oxford Hills
09/24/20193:30 p.m.Mt. Ararat at Skowhegan
09/24/20196:30 p.m.Noble at South Portland
09/24/20193:30 p.m.Oceanside at Winslow
09/24/20193:30 p.m.Old Town at Orono
09/24/20196:45 p.m.Poland at Lake Region
09/24/20196:30 p.m.Portland at Scarborough
09/24/20197 p.m.Presque Isle at Fort Kent
09/24/20194 p.m.Sacopee Valley at Traip Academy
09/24/20197 p.m.Southern Aroostook at Ashland
09/24/20194 p.m.St. Dominic at Waynflete
09/24/20193 p.m.Temple at Rangeley
09/24/20194 p.m.Wells at York
09/24/20194 p.m.Yarmouth at Fryeburg Academy
09/25/20193:15 p.m.Belfast at John Bapst
09/25/20194 p.m.Calais at Woodland
09/25/20193:30 p.m.Carrabec at Boothbay
09/25/20194 p.m.Deer Isle-Stonington at Sumner
09/25/20196 p.m.Falmouth at Bonny Eagle
09/25/20194 p.m.Hall-Dale at Winthrop
09/25/20194 p.m.Katahdin at Hodgdon
09/25/20193:30 p.m.Lawrence at Nokomis
09/25/20195 p.m.Lee Academy at Houlton
09/25/20193:30 p.m.Lisbon at Spruce Mountain
09/25/20194 p.m.Mattanawcook Academy at Central
09/25/20196 p.m.Monmouth Academy at Mt. Abram
09/25/20193:30 p.m.Oak Hill at Madison
09/25/20194 p.m.Penobscot Valley at Searsport
09/25/20194 p.m.Penquis Valley at Piscataquis
09/25/20194 p.m.Shead at Narraguagus
09/25/20193:30 p.m.Telstar at Buckfield
09/25/20197 p.m.Van Buren at Fort Fairfield
09/25/20194 p.m.Wiscasset at Dirigo
09/26/20194 p.m.Bucksport at Orono
09/26/20194 p.m.Ellsworth at Foxcroft Academy
09/26/20196 p.m.Freeport at Wells
09/26/20196 p.m.Fryeburg Academy at Gray-New Gloucester
09/26/20193:30 p.m.Hampden Academy at Oxford Hills
09/26/20193:30 p.m.Maranacook at Gardiner
09/26/20196 p.m.Mt. Blue at Bangor
09/26/20194 p.m.Mt. Desert Island at George Stevens
09/26/20196 p.m.Old Orchard Beach at Sacopee Valley
09/26/20191 p.m.Pine Tree Academy at Vinalhaven/North Haven
09/26/20194 p.m.Poland at St. Dominic
09/26/20194:30 p.m.Scarborough at Sanford
09/26/20194 p.m.Temple at Valley
09/26/20196 p.m.Thornton Academy at Noble
09/26/20196 p.m.Waynflete at Cape Elizabeth
09/26/20194:30 p.m.Windham at Marshwood
09/26/20193:30 p.m.Winslow at MCI
09/27/20194 p.m.Ashland at Katahdin
09/27/20193:30 p.m.Boothbay at Hall-Dale
09/27/20193:30 p.m.Cony at Camden Hills
09/27/20193:30 p.m.Dirigo at Carrabec
09/27/20193:30 p.m.Edward Little at Mt. Ararat
09/27/20197 p.m.Houlton at Fort Kent
09/27/20193:30 p.m.Lake Region at Old Orchard Beach
09/27/20194 p.m.Lee Academy at Mattanawcook Academy
09/27/20193:30 p.m.Madison at Telstar
09/27/20195:30 p.m.Massabesic at Westbrook
09/27/20193:30 p.m.Mt. View at Belfast
09/27/20193:30 p.m.Oceanside at Nokomis
09/27/20194 p.m.Richmond at Valley
09/27/20196:30 p.m.Skowhegan at Messalonskee
09/27/20194 p.m.South Portland at Portland
09/27/20195 p.m.Southern Aroostook at Central Aroostook
09/27/20196 p.m.Traip Academy at York
09/27/20193:30 p.m.Winthrop at Lisbon
09/28/20195 p.m.Buckfield at Wiscasset
09/28/201912 p.m.Bucksport at Central
09/28/201910 a.m.Cheverus at Falmouth
09/28/20192:30 p.m.Dexter at Penquis Valley
09/28/20191 p.m.Foxcroft Academy at Presque Isle
09/28/201911 a.m.George Stevens at Orono
09/28/201910 a.m.Gorham at Bonny Eagle
09/28/201911 a.m.Gray-New Gloucester at Wells
09/28/201911 a.m.Greely at Waynflete
09/28/20191 p.m.Greenville at Schenck/Stearns
09/28/20191 p.m.Hermon at Caribou
09/28/201912 p.m.Hodgdon at Woodland
09/28/201910 a.m.John Bapst at Ellsworth
09/28/201911 a.m.Kennebunk at Biddeford
09/28/201910 a.m.Lawrence at Erskine Academy
09/28/20191:30 p.m.Leavitt at Morse
09/28/201912 p.m.Maine School of Science and Math at Shead
09/28/20195 p.m.Medomak Valley at Lincoln Academy
09/28/20192 p.m.Mt. Blue at Mt. Ararat
09/28/201911 a.m.Piscataquis at Penobscot Valley
09/28/201911 a.m.Sacopee Valley at Fryeburg Academy
09/28/201912 p.m.Searsport at Washington Academy
09/28/20196:30 p.m.Spruce Mountain at Monmouth Academy
09/28/201912:30 p.m.St. Dominic at Freeport
09/28/20198 p.m.Temple at Pine Tree Academy
09/28/20192:30 p.m.Traip Academy at North Yarmouth Academy
09/28/20191 p.m.Van Buren at Katahdin
09/28/201911 a.m.Waterville at Winslow
09/28/201911 a.m.Yarmouth at Poland
09/28/20195 p.m.York at Cape Elizabeth
09/30/20194 p.m.Calais at Bucksport
09/30/20196 p.m.Edward Little at Hampden Academy
09/30/20193:30 p.m.Hodgdon at Southern Aroostook
09/30/20193:30 p.m.Lisbon at Monmouth Academy
09/30/20194 p.m.Mattanawcook Academy at Schenck/Stearns
09/30/20193:30 p.m.Mountain Valley at Oak Hill
09/30/20196 p.m.Old Orchard Beach at Gray-New Gloucester
09/30/20195:30 p.m.Skowhegan at Oxford Hills
09/30/20196 p.m.Washburn at Ashland
09/30/20194 p.m.Woodland at Narraguagus